Kdo smo

E-šola Sežana je dislocirana učilnica Osnovne šole Srečka Kosovela Sežana. Njen namen je približevanje informacijske tehnologije – zlasti starejšim občanom oz. vsem obiskovalcem.
V ta namen je na voljo ustrezno opremljen prostor in mentor, ki poleg pomoči obiskovalcem skrbi tudi za organizirano izvajanje usposabljanj.
V času ko ne potekajo organizirana usposabljanja je oprema prosto na voljo obiskovalcem – učencem, staršem, občanom, turistom, … skratka vsem.

Vsa izobraževanja – in uporaba opreme na splošno, ki je opredeljena v okviru Pravil uporabe e-šole – je nekomercialna in brezplačna. Pod takšnimi pogoji, torej v nekomercialne namene – jo na podlagi vnaprejšnjega dogovora ( časovna vmestitev, opredelitev odgovornosti ) brezplačno ponujamo v uporabo tudi ostalim formalno in neformalno organiziranim skupinam.

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)